Műszaki üzemeltetési koordinátor (Fejér megye) (Fejér vármegye)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Műszaki üzemeltetési koordinátor munkatársat keres.

Az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. 900 ügyfelünknek nyújtunk szolgáltatást, 6000 minőségellenőr kollégával. Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Műszaki üzemeltetési koordinátor munkatársat keres Fejér megyei munkavégzésre.

Az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. 900 ügyfelünknek nyújtunk szolgáltatást, 6000 minőségellenőr kollégával.

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Műszaki üzemeltetési koordinátor munkatársat keres Fejér megyei munkavégzésre.

Feladatok:

  • Kis- és nagy volumenű létesítményüzemeltetési projektek tervezése, kivitelezésének támogatása, nyomonkövetése
  • Kiszolgáló létesítményekben történő karbantartások ütemezése, koordinációja
  • Felújítási és kisebb volumenű javítások tervezése, szervezése
  • A munkakörhöz kapcsolódó beszerzések, szolgáltatókiválasztási folyamatok menedzselése: műszaki tartalmak összeállítása, felmérések koordinációja, tárgyalások szervezése, kapcsolódó szerződések előkészítése
  • Termeléshez nem kapcsolódó (indirekt) beszerzések lebonyolítása (műszaki / technikai berendezések, irodabútorzat, stb.)
  • Megrendelések adminisztrációja, beérkező eszközök átvétele
  • Kis értékű tárgyieszköz leltár naprakészen tartása
  • Soft facility szolgáltatások koordinációjának támogatása
  • Napi kapcsolattartás az alvállalkozókkal, munkaszervezés, minőségfelügyelet
  • Folyamatfejlesztési lehetőségek felkutatása, implementálása
  • A munkafolyamatokhoz kapcsolódó nyilvántartások, elszámolások naprakész vezetése
  • Költségek nyomonkövetése, közreműködés az éves költségvetés tervezésben
  • Időszakos írásbeli jelentések készítése
  • Dolgozókkal és külső partnerekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség (Műszaki menedzser)
  • Analitikus, megoldás orientált gondolkodás
  • Határidők betartása, szabálykövető magatartás
  • Digitális eszközök magabiztos kezelése, MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés csomag (alapbér, cafeteria, utazási és/vagy lakhatási, illetve étkezési támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Határozatlan idejű szerződés, stabil vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Kiszámítható, fix iroda időben történő munkavégzés