Műszaki üzemeltető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. egy olyan egyedülálló szervezet, amely felelős a villamos energia nemzeti és regionális szinten történő szállításáért, rögzített infrastruktúra használatával. Nemzetbiztonságilag jelentős szerepünk miatt, székházunk és tartalék telephelyünk speciális villamos- és gépészeti berendezéseinek folyamatos üzemeltetése és napi szintű karbantartása, ellenőrzése és felügyelete kiemelt jelentőségű, melynek ellátására keressük felelősségteljes új kollégánkat

Műszaki üzemeltető

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD

Áramellátással kapcsolatos feladatok

  • Társaság informatikai és folyamatos üzemű fogyasztóit ellátó szünetmentes áramellátó rendszer üzemeltetése
  • Karbantartási, javítási és üzemzavar-megelőzési munkák koordinálása, elvégeztetése, a külső vállalkozók munkájának felügyelete
  • 0,4 kV-os kapcsolótér üzemeltetése
  • Diesel gépcsoport folyamatos elérhetőségének biztosítása
  • UPS-ek és akkumulátortelepek üzembiztonságának fenntartása
  • Kapcsolódó fejlesztési igények azonosítása, beruházások koordinálása, részvétel a beszerzési folyamatokban

Klímatechnikával kapcsolatos feladatok

  • Az épület technológiai tereit kiszolgáló klímarendszerek üzemeltetése
  • Szellőztető, légkezelő berendezések üzemeltetése
  • Kapcsolódó, fejlesztési igények azonosítása, részvétel a beszerzési folyamatokban, beruházások koordinálása

Aktív oltórendszerekkel kapcsolatos feladatok

  • Az épület technológiai tereit védő aktív oltórendszer és szivárgásvizsgálati rendszer üzemeltetése

Infrastruktúra és egyéb feladatok

  • Műszaki készenlét adása
  • Felügyelete alá tartozó átalakítások, rekonstrukciós és fejlesztési munkák felügyelete munkaterületek biztosítása
  • A biztonságos és balesetmentes munkavégzés körülményeinek megteremtése

TÉGED KERESÜNK, HA

  • Villanyszerelői (épületvillamosság) és/vagy épületgépész szakképesítéssel rendelkezel
  • Rendelkezel minimum 3 év szakirányú tapasztalattal épületvillamossági és gépészeti rendszerek üzemeltetése terén
  • Szerelési és javítási munkákban, üzemeltetés területen szerzett tapasztalatod van már
  • Jól átlátsz komplex műszaki rendszereket és folyamatokat
  • B kategóriás jogosítványod van, amit napi szinten használsz is
  • Felhasználói szinten tudod alkalmazni az MS Office alkalmazásokat
  • Felelősségteljes hozzáállásod van

AMIT KÍNÁLUNK

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiválómunkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat
  • Versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű juttatások (13. havi fizetés, Cafeteria, bónusz, magán eü. ellátó, sportolási lehetőségek stb.)
  • Rugalmas munkarendben történő foglalkoztatás
  • Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • MAVIR székház, Budapest III. kerület Anikó u. 4.
  • Göd telephely, Göd 400/220/1210kV alállomás

Az álláshirdetésre várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest