Műszaki vezető (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Műszaki vezető

Országos szervízhálózat keres MŰSZAKI VEZETŐ munkatársat

Feladatok:

  • Javítóműhelyeink munkák javítása-szervezése, koordinálása
  • Kapcsolattartás a kiemelt partnerrel,, javító műhelyekkel
  • Javítási munkafolyamatok ismerete, számlázási gyakorlat, műszaki ismeretek
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • Precíz, önálló munkavégzési képesség, pontosság
  • WORD, Excell ismerete

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, tapasztalat, minimum
  • 3 év gyakorlati tapasztalat jármű javító műhelyben
  • Vezetői gyakorlat
  • Megbízhatóság
  • B-kategóriás jogosítvány és vezetési rutin, a munkavégzés vidéki utazásokat is igényel
  • Jármű diagnosztikai ismeretek, alkatrész ellátási piaci ismeretek

Előnyök:

  • MERCEDES-IVECO gyártmányok ismerete.
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Szerviz vezetői gyakorlat
  • Probléma megoldási képesség, tudásvágy

Amit kínálunk:

  • fix alapbér,
  • teljesítmény arányos kiegészítés,
  • cafetéria,
  • év végi bonusz
  • Szakmai fejlődési lehetőségek az autóiparban
  • Kellemes munkakörnyezet és csapatmunka

Munkavégzés helye:

Debrecen, Monostorpályi út

önéletrajzzal

Debrecen