MŰSZAKI VEZETŐ (Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye)

A hirdetés már lejárt!

MŰSZAKI VEZETŐ

Feladatok

  • Gyártási terület műszaki oldalról történő támogatása és fejlesztése,
  • A karbantartási tervek tervezésének, végrehajtásának és irányításának ellenőrzése,
  • Árajánlatkérések feldolgozása, árajánlatok kidolgozása,
  • Üzemeltetési költségek tervezése,
  • Különböző műszaki és mérnöki rajzok ellenőrzése,
  • Éves beruházási tervek elkészítésében való aktív részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök/ hegesztőmérnök végzettség),
  • Acélszerkezetek gyártásában szerzett tapasztalat,
  • Műszaki rajzolvasás terén szerzett ismeretek,
  • Német nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Kimagasló jövedelem, céges autó,
  • Hosszútávú perspektíva életre szóló termékek gyártásában,
  • Felfutó iparágból származó szakmai kihívások, izgalmas projektek mentén fejlődési lehetőség.