Szervizes munkatárs (Budakeszi)

Nemzetközi cégcsoport termékeinek kizárólagos magyarországi forgalmazója, amely 30 éves múlttal rendelkezik,

Szervizes munkatársat

keres

Feladatok

A csapat tagjaként egy középvállalat műszaki feladatainak végzése, többek között:

  • Gépek, berendezések építésében való részvétel
  • Beüzemelési, karbantartási, javítási munkák elvégzése
  • Ügyfelek és értékesítő kollégák műszaki támogatása
  • A munkával járó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel

Elvárások

  • Műszaki végzettség (gépész, villamos, elektronika), mérnöki végzettség előny
  • Érdeklődés az új technológiák iránt
  • Önálló, aktív, kezdeményező személyiség
  • Jó kommunikációs és szervező készség, vevőközpontúság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök

  • Angol nyelvismeret
  • Ipari automatizálás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Érdekes, kihívásokat jelentő munka
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai továbbképzések
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (gépjármű, notebook, mobiltelefon)
  • Családias légkör

Munkavégzés helye

  • Országos – elsősorban Budapesti és Pest megyei jelentkezőket várunk
  • Cég központja: Budakeszi

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra fényképes önéletrajzát.
Budakeszi