Műszakvezető (Győr) (Győr)

(Győr)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Műszakvezető (Győr)

Feladatok

  • Folyamatos termelés biztosítása az emberi erőforrás megfelelő tervezésével, szervezésével, koordinálásával és értékelésével;
  • A közvetlen beosztottak oktatása, vezetése és motiválása;
  • Technikai támogató csapat munkájának koordinálása;
  • A termelési terv szerinti gyártás biztosítása;
  • A termelés minőségi, kiszállítási és hatékonysági mutatóinak folyamatos fejlesztése.

Elvárások

  • Középfokú elektronikai/gépész vagy számítástechnikai végzettség
  • Szakmai tapasztalat beültetési és / vagy tesztelési területen
  • 2-3 év szakmai tapasztalat gyártási tevékenységet végző vállalatnál
  • Rendszerfejlesztési- informatikai ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyök

  • Német nyelvtudás
  • SAP ismerete

Munkavégzés helye

  • Győr

A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/615 3578

Győr