Műszakvezető (Veresegyház)

Dolgozz velünk Magyarország legmodernebb üvegházában

Műszakvezető

munkakörben Veresen!

Feladatok

  • A rendelkezésére álló emberi és tárgyi erőforrások hatékony irányítása. A feladatokhoz szükséges erőforrás igény követése és riportálása felettesei felé.
  • Raktári rend kialakítása / fenntartása és operatív működtetése
  • A raktárba beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele, ellenőrzése
  • A késztermék mennyiségi és minőségi ellenőrzése, kiadása, felügyelete
  • Időszakos leltárak lebonyolítása
  • Szoros együttműködés a termelőüzemmel, a logisztikai irodával és a beszerzéssel a folyamatos ellátás és vevői kiszolgálás érdekében
  • Szállítólevelek készítése

Elvárások

  • Minimum 1-2 releváns szakmai tapasztalat
  • Pontos, prezíc munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Mezőgazdasági termelő vállalatnál szerzett hasonló tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Hosszútávú karrierlehetőséget egy dinamikus, stabil csapatban
  • Családias légkört
  • Teljesítményarányos bónuszt
  • Cafeteriát

A kertészetünk

  • Prémium minőségű termékeket állít elő
  • Környezetbarát, high-tech technológiákkal dolgozik
  • Feleslegesen nem használ vegyszereket
  • Civil szervezeteket, eseményeket támogat

Munkavégzés helye

Veresegyház

Ha felkeltette érdeklődésedet hirdetésünk, jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzoddal.

Veresegyház