Műszakvezető (Dunavarsány)

Az ARANYNEKTÁR Kft. egy folyamatosan fejlődő vállalat, mely méz- és szirupbetöltéssel, lépcsomagolással foglalkozik generációk óta. Dunavarsányi telephelyünk bővítése miatt új kollégáinkat keressük műszakvezetői pozíció betöltésére, két műszakos munkarendbe!

Műszakvezető

Feladatok

  • Gyártás és a gyártósorok felügyelete, a termelési terv követése
  • Üzemi szabályok, higiéniai követelmények betartása, betartatása
  • Az elkészült termékek ellenőrzése, mennyiségi bekönyvelése a vállalatirányítási rendszerbe
  • Dolgozók irányítása, ellenőrzése

Elvárások

  • Precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (excel, word, gmail, internet)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Konfliktuskezelő képesség
  • önálló munkába járás

Előnyök

  • Élelmiszeripari technikusi végzettség
  • Élelmiszeripari üzemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiszámítható, biztos jövedelem, hosszú távú munkalehetőség
  • valós, bejelentett munkaviszony
  • béren felüli juttatási rendszer
  • azonnali kezdési lehetőség
  • munkaruha és munkához szükséges eszközök
  • kulturált munkakörnyezet
  • családias légkör, segítőkész munkatársak

Jelentkezzen, vagy kérjen további információkat a +36-30/498-2071-es telefonszámon, vagy személyesen dunavarsányi telephelyünkön!

Dunavarsány