Műszakvezető (Tarján)

A Delego Kft. Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Közv.. eng. sz.: 680-3/2012-0900

Műszakvezető
429

Feladatok

  • Gyártás zökkenőmentes működésének biztosítása

  • Gyártásban dolgozó kollégák támogatása, koordinálása

  • Műanyagfröccsöntő gépek és kiegészítő berendezések üzemeltetése

  • Robotok, gépek előírás szerinti beállítása

  • Szerszámcserék lebonyolítása

  • Használaton kívül lévő szerszámok tisztítása

  • Sorozatgyártások és próbagyártások felügyelete

  • Gyártási dokumentáció precíz és pontos vezetése

Elvárások

  • Középfokú végzettség (műszaki területen szerzett végzettség előnyt jelenthet)

  • Műanyagfröccsöntő gépek beállításában szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat

  • Műszaki érdeklődés és érzék

  • Magabiztos Ms office ismeret

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Vezetői attitűd, irányításra való képesség

  • Nagyfokú önállóság és proaktivitás

  • Érdeklődő, tanulni vágyó hozzáállás

  • Motivált, kitartó, rugalmas személyiség

Amit kínálunk

A termelési folyamatok már a kisujjadban vannak? Ismered a műanyagfröccsöntés minden lépését és a gépek felépítése, működése sem mond újat számodra? Jól kijössz a kollégákkal és tudod motiválni a munkavégzésüket? Dolgoztál már gépbeállítóként és egy szintet lépnél feljebb? CSALÁDIAS környezetet keresel, ahol a kollégák SEGÍTIK egymást és Te is támogatnád a munkatársaidat?

CSATLAKOZZ csapatunkhoz, UTAZÁSOD költségét is 100%-ban TÉRÍTJÜK*, ha nem a céges buszt vennéd igénybe!

Kevés ilyen cég van a piacon, ITT a helyed -> JELENTKEZZ!

  • KIMAGASLÓ alapbér – tapasztalattal arányosan kerül megállapításra

  • Béren felüli EXTRA juttatások:

  • nt. 4500 Ft/hó –Cafeteria (Próbaidőt követően nt. 12.500 Ft/hó)

  • br. 30.000 Ft/hó - Jelenléti bónusz

  • Fél évi és év végi bónuszok**

  • 2024.12.21-ig 4 műszakos munkarend, 2025.01.01-től 3 műszakos munkarend

  • UTAZÁSTÁMOGATÁS:

  • Autó esetén: 20 Ft/km – próbaidő után 100 %-ban

  • INGYENES céges buszjárat (településlista a hirdetés alján olvasható)

  • CSALÁDIAS légkör, HUMÁNUS vezetőség

*Próbaidőt követően

**Gazdasági év nyereségességétől függő juttatás, mely kettő részletben kerül kiadásra.

Munkavégzés helye

Tarján

Tarján