Műszakvezető (Győr)

Műszakvezető

Leírás

Győri partnerünk számára keresünk műszakvezető munkatársat stabil céghez, támogató csapatba!

Feladatok

  • Folyamatos termelés biztosítása az emberi erőforrás megfelelő tervezésével, szervezésével, irányításával, ellenőrzésével és értékelésével
  • A termelési terv szerinti gyártás biztosítása
  • A termelés minőségi, kiszállítási és hatékonysági mutatóinak folyamatos fejlesztése
  • A gyártással kapcsolatos dokumentációk ellenőrzése
  • A területen lévő rend kialakítása, fenntartása
  • A munkautasítások szerinti munkavégzés, a munkabiztonsági szabályok betartása és betartatása
  • A gépbeállítók munkájának (átszerelés, korongozás, korrekciózás) aktív támogatása

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Targoncás jogosítvány
  • Gyártási környezetben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Általános vezetői kompetenciák
  • 3 műszak vállalása
  • Önálló munkavégzés, kitűnő szervezőkészség

Amit kínálunk
  • Cafeteria már próbaidő alatt
  • Versenyképes, komplex juttatási csomag
  • Munkába járás támogatás
  • Teljesítmény-, jelenléti, és munkatárs ajánlási bónusz

Munkavégzés helye

Győr

Győr