Műszakvezető (Barcs)

Szeretnél egy a válsághelyzetben is biztos munkahelyet kínáló és fejlődő vállalatnál dolgozni?
Megvan benned a lendület és a pozitív hozzáállás?

Ha válaszod „igen”, akkor építsd karriered a Kőröstej Csoport
barcsi üzemében, csatlakozz csapatunkhoz és találj új kihívásokat!

Cégünk, a Kőröstej Csoport, több mint 20 éves múlttal, a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr. 4 gyártóüzemünkben egyedi technológiákkal kiváló minőségű sajtok készülnek, melyeket 5 kontinens több mint 40 országába exportálunk.

Fejlődésünk támogatásához csapatunkba dinamikus, elhivatott és tapasztalt

Műszakvezető

munkatársat keresünk.

Ezek a feladatok várnak:

  • Termékgyártó és csomagoló műszakok irányítása, ellenőrzése
  • Technológia, valamint a termék előállítás felügyelete
  • Biztosítani, hogy az adott műszakban az elvárásoknak megfelelően legyártásra kerüljenek a termelési tervben meghatározott mennyiségű és minőségű termékek
  • A napi gyártási folyamatok megszervezésében közreműködés a többi műszakvezetővel és a termelési vezetővel
  • Munkaidő-nyilvántartás felügyelete
  • Termeléshez kapcsolódó jelentések elkészítése

Amit szeretnénk:

  • Min. középfokú végzettség
  • Több éves élelmiszeripari termék előállító üzemben szerzett csoportvezetői/műszakvezetői tapasztalat
  • Kiváló vezetői és termelésirányítási képesség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, megfelelő higiéniai szemlélet
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Élelmiszeripari szakirányú közép-, ill. felsőfokú végzettség
  • Tejiparban szerzett tapasztalat, sajt gyártás technológiájának ismerete
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Egy kiemelten sikeres és gyorsan növekvő vállalat munkatársaként egyéni és szakmai fejlődési lehetőséget, a cég növekedésével együtt járó izgalmas kihívásokat és értékteremtő feladatokat
  • Stabil vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget
  • Versenyképes jövedelmet és béren kívüli juttatásokat (utazási hozzájárulás, teljesítmény bónusz, dolgozói biztosítás, év végi jutalom)

Munkavégzés helye:

Somogy Megye, BARCS

Szívesen készítenéd TE a világ talán legkedveltebb magyar sajtjait? Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, ne habozz! Jelentkezz fényképes magyar nyelvű önéletrajz beküldésével a pozíció és bérigény megjelölésével!

Barcs