Műszakvezető - fémipari gyártás területére (ZJ) (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Műszakvezető - fémipari gyártás területére (ZJ)

Feladatok:

  • az adott műszak munkavégzésének tervezése és előkészítése;
  • a műszakban dolgozó kollégák munkavégzésének felügyelete és irányítása;
  • szoros együttműködés a gyártásban megelőző és követő üzemrészekkel;
  • anyagellátási, anyag előkészítési feladatok biztosítása;
  • hibás darabok megjelölése, elkülönítése;
  • az üzemvezető munkájának aktív támogatása.

Elvárások:

  • több éves releváns szakmai gyakorlat;
  • fémiparban szerzett tapasztalat, illetve bármilyen ehhez kapcsolódó végzettség;
  • megbízhatóság, precizitás;
  • három műszakos munkarend vállalása;
  • érvényes targoncavezetői engedély előnyt jelent;

Amit partnerünk ajánl:

  • kiszámítható munkaidő, stabil nemzetközi háttér;
  • versenyképes jövedelem;
  • széleskörű juttatási csomag;
  • munkába járás támogatása INGYENES céges buszjáratokkal, vagy utazási költségtérítéssel;
  • költözés esetén INGYENES céges lakásban történő elhelyezés biztosítása.

Munkavégzés helye: Alsónémedi / Dunaharaszti környéke

Budapest