Műszakvezető (WHC011405) (Sóskút)

Műszakvezető (WHC011405)

Sóskúti kerámiabetét gyártó és értékesítő partnerünk számára keresünk Műszakvezető munkatársakat!

Feladatok:

  • Termelési terv alapján az adott műszakban dolgozók munkájának operatív szervezése
  • Operátorok munkavégzésének koordinálása, szükség esetén erőforrás átcsoportosítása a területen belül
  • Minőségellenőrökkel történő kooperáció, minőségellenőrzési műveletek betartásának ellenőrzése
  • Gépbeállítók operatív irányítása, gépátállások/gépbeállítások lebonyolításának biztosítása
  • Dokumentáció
  • Kapcsolattartás az üzemi adminisztrációval
  • Folyamatos kapcsolattartás a társüzemek vezetőivel
  • Felmerült napi problémák továbbítása a sorvezető és az üzemvezető felé
  • Új termék, szerszám bevezetése esetén a projektek támogatása
  • Alapanyagok és segédanyagok raktárkészletének figyelése a termeléssel összefüggésben
  • Présszerszámok ellenőrzése, selejt alkatrészek kezelése
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • 5S betartása és betartatása a területen
  • Egyéni munkavédelmi eszközök használatának megkövetelése és ellenőrzése
  • Új belépők tűz- és munkavédelmi alapoktatása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek
  • Termelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői tudás
  • Határozottság, magabiztos személyiség
  • Precizitás, pontosság, flexibilitás és önállóság
  • Megbízható, igényes és lelkiismeretes munkavégzés

Munkavégzés helye

Sóskút

Sóskút