Műszakvezető (Zala megye)

Partnercégünkhöz, aki a hazai fémipar ágazatban vezető pozíciót tölt be és a nemzetközi piacon is aktívan jelen van, keresünk műszakvezető kollégát Zala megyei munkavégzéssel.

Feladatok

  •         A termelési terület operatív irányítása, munkaszervezés, műszakok és a műszakrend megtervezése;
  •         Üzemi rend és fegyelem betartatása, jól szervezett üzemmenet elérése és fenntartása;
  •         A vevői igényeknek megfelelő magas minőségi és mennyiségi követelmények teljesítése és ellenőrzése;
  •         Gyártási folyamatok koordinálása, optimalizálása;
  •         A felmerülő műszaki problémák megoldása, gépek folyamatos működésének biztosítása;
  •         A vevői kapcsolattartás támogatása, aktív közreműködés az esetleges kérések, reklamációk kezelésében,
  •         a hatékonyság növeléséhez kapcsolódó intézkedések megtétele;
  •         A termelésvezető munkájának folyamatos támogatása, döntés-előkészítés, javaslattétel;
  •         A termelés tervezési tevékenység koordinálása;
  •         A karbantartási terület teljes körű irányítása;
  •         A dolgozói elégedettség növelésében történő hatékony részvétel, szervezetfejlesztés, közösségépítés,
  •         motiváció;
  •         Intézkedések megtétele a fluktuáció csökkentése, illetve megelőzése érdekében;
  •         Kapcsolattartás a cégvezetéssel és a vállalat többi területével;

Elvárások

  •         Műszaki szakirányú végzettség;
  •         Gyártó-termelő vállalatnál legalább 5 éves releváns vezetői tapasztalat;
  •         Lemez megmunkálási technológia ismeret;
  •         Kiváló kommunikációs készség;
  •         Lelkes hozzáállás, átlagon felüli kapcsolatteremtő képesség;
  •         Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás;
  •         Strukturált gondolkodásmód;
  •         Határozott, döntésképes személyiség, aki felelősséget vállal munkájáért és csapatáért;
  •         Magabiztos informatikai ismeretek: MS Office, Excel, Internet;
  •         Valamilyen ERP rendszer használatában való jártasság;
  •         B kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat
  •         Angol nyelv középszintű ismerete

Amit kínálunk

  •         Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások;
  •         Megbízható, tőkeerős hazai vállalat;
  •         Szakmai fejlődési lehetőség;
  •         Önálló, proaktív munkavégzés.

Munkavégzés helye

Zala megye