Műszer-irányítástechnikai mérnök (Vecsés)

Földgázszállító hálózat üzemeltetéséért és karbantartásáért felelős magyar energetikai vállalat keresi irányítástechnikai mérnök kollégáját. Csatlakozz, és járulj hozzá az ország gázellátásának biztonságához!

Műszer-irányítástechnikai mérnök

Feladatok

Feladataid a következők lesznek:

  • a földgázszállítás folyamatosságának fenntartása a technológiai rendszerek, berendezések rendelkezésre állásának biztosításával a műszer- és irányítástechnikai szakágban,
  • karbantartási, fejlesztési feladatok tervezése, erőforrások meghatározása, a végrehajtás felügyelete,
  • közreműködés a hibaelhárítási tevékenységekben, meghibásodás elemzések, javaslettétel üzemeltetési, karbantartási technológiák, módszerek módosítására, fejlesztésére.

Követelmények

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • felsőfokú, villamosmérnöki végzettség (automatizálási vagy folyamatirányítási szak) vagy mérnökinformatikus végzettség,
  • műszaki angol nyelvtudás,
  • kiváló problémamegoldó képesség, rugalmasság, csapatmunka,
  • magas szintű MS Office ismeretek,
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Amit kínálunk

Amit a vállalat kínál:

  • regionális piacvezető munkahely
  • hosszútávú karrier- és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Vecsés

Vecsés