Műszerész (Budapest X. kerület) (Budapest)

Műszerész (Budapest X. kerület)

Leírás

Gyógyszergyártással foglalkozó partnercégünk, MŰSZERÉSZ pozícióba keresi új munkatársát X. kerületi telephelyére, 3 műszakos munkarendben!

Feladatok

  • Irányítástechnikai műszerezések telepítése, karbantartása
  • Műszer kalibrálás, metrológiai tevékenység végzése
  • Irányítástechnikai dokumentációk készítése, karbantartása

Elvárások
  • Műszerész vagy elektrotechnikusi végzettség
  • Vegyipari területen történő munkavégzésben való jártasság
  • Metrológiai területen szerzett ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny, de nem feltétel:
  • Robbanásveszélyes területen történő munkavégzésben való jártasság
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Fix alapbér, versenyképes bércsomag
  • Évi bruttó 540.000 Ft cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • A délutános munkavégzésért 40%-os, az éjszakai munkavégzésért 80%-os műszakpótlék jár
  • Orvosi szakrendelések biztosítása a telephelyen
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Vállalati étkezde
  • Sportolási és szabadidős lehetőségek
  • Nyaranta Balaton parti üdülők igénybevétele
  • Utazástámogatás vidéki kollégák részére

Munkavégzés helye

Budapest, Keresztúri út 30-38

Budapest