Műszerész karbantartó (WHC011936) (Dunaföldvár)

Műszerész karbantartó (WHC011936)

MŰSZERÉSZ karbantartókat keresünk dunaföldvári partnerünkhöz

Feladatok:

  • Folyamatirányító rendszereken, mérő és beavatkozó eszközökön hibakeresés, javítás
  • Pneumatikus rendszerek üzemeltetése / javítása
  • Elvégzett munkák dokumentálása karbantartási szoftverben
  • Megelőző karbantartás elvégzése, folyamatos fejlesztés a berendezéseken
  • Napi ellenőrzések elvégzése
  • Hibák feltárása, javítások a berendezések maximális rendelkezésre állásának biztosítása érdekében

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai/mechatronikai műszerész technikusi végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Mérés-szabályzástechnikai alapismeretek, HART protokoll ismerete
  • Terepi BUSZ rendszerek ismerete, Profibus, modbus
  • Önálló munkavégzés
  • Folyamatos műszakrend vállalása

Munkavégzés helye

Dunaföldvár

Dunaföldvár