Műszerész-villanyszerelő (Máriapócs)

Gyártógépek TMK és üzemeltetési feladatai

A hirdetés már lejárt!

Feldolgozóipar Egyéb gyümölcs-, zöldségfeldolgozás, -tartósítás

A máriapócsi Gloster Kft

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Műszerész-villanyszerelő

Feldolgozóipar Egyéb gyümölcs-, zöldségfeldolgozás, -tartósítás 70-200 fő munkavállaló

Főbb feladatok, munkák:

Élelmiszer-ipari (zöldség-gyümölcs) feldolgozó vállalkozás gyártóüzemi és csomagolóüzemi gépeinek, villamos berendezéseinek tervszerű megelőző karbantartási folyamataiban való részvétel. A gépek működtetése során fellépő rendellenességek, hibák elhárítása, a folyamatos és szakszerű működés fenntartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Önálló munkavégzésre alkalmas és hajlandó leendő munkatársak jelentkezését várjuk. Mindemellett a kollektív munkavégzés esetén is legyen megfelelő hozzáállása a feladatok ellátásához. Az eddigi munkavégzés során ezen a szakterületen megszerzett szakmai tapasztalat és gyakorlati tudás előnyt jelenthet a meghirdetett állás elnyeréséhez. Elvárás a precíz és pontos munkavégzés és a hosszú távú kölcsönös megbízhatóság, elkötelezettség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

  • minimum középfokú végzettség érettségi nélkül
  • minimum középfokú végzettség érettségivel
  • OKJ
  • B Jogosítvány

Képzettség

  • Villanyszerelő, Műszerész

Amit kínálunk:

A jelentkezők számára a régiós átlaghoz képest magasabb jövedelemszerzési lehetőséget és magasabb színvonalú munkavégzési körülményeket kínálunk folyamatos foglalkoztatás mellett. Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Állás, munka területe(i):

Szakmunka

Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

Szakterületen eltöltött 2-3 év munkatapasztalat

Szükséges végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4326 Máriapócs

Máriapócs