Műszerész/gépbeállító (Barcs)

Karrier a Kőröstej Csoportnál

Szívesen készítenéd Te a világ talán legkedveltebb magyar sajtjait?

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, ne habozz!

Új munkatársakat keresünk

barcsi gyártóüzemünkbe

(Somogy megye)

Műszerész/gépbeállító

             munkakörbe.

Ezek a feladatok várnak

  • Tejtermék gyártás kiszolgáló berendezéseinek gépészeti és villamos karbantartási feladatainak elvégzése
  • Valamennyi gépegység és berendezés folyamatos figyelése, szükség esetén karbantartási feladatok elvégzése
  • Önálló hibakeresés és elhárítás, javítások elvégzése
  • Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek végrehajtása
  • Folyamatos termelés feltételeinek biztosítása
  • Dokumentációk gondozása, a végrehajtott munkák dokumentálása
  • Folyamatos fejlesztésben való közreműködés
  • Műszaki támogatás az egyes területek számára
  • Élelmiszeripari előírások pontos betartása.

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk, ha

  • Legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • Gyors, hatékony, precíz munkavégzés jellemez
  • Rugalmas vagy és szeretsz önállóan dolgozni
  • Kiváló a problémamegoldó készséged
  • Vállalod a több műszakos munkarendet.

Ajánlatunk

  • Stabil, 3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
  • Felelősségteljes és hosszú távú munkalehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, teljesítmény bónusz, dolgozói biztosítás, ingyenes buszjárat/ bejárási támogatás, év végi jutalom
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye

7570 Barcs, Mészégető út

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével.

Barcs