Műveleti felderítő (Budapest)

Műveleti felderítő

A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat Műveleti Felderítő Igazgatósága különleges felderítői feladatai végrehajtására keres mozgalmas munkára vágyó, a változatosságot kedvelő, és bíró, fiatal férfiakat és nőket!

Főbb feladatok:

  • A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat közterületeken végzendő különleges műveleti feladatainak végrehajtása

Feltételek:

  • érettségi bizonyítvány
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • budapesti vagy Budapest környéki lakóhely
  • a hivatásos szolgálati jogviszony vállalása
  • a nemzetbiztonsági követelményeknek való megfelelés
  • egészségügyi és pszichológiai alkalmassági vizsgálatok sikeres teljesítése

Előnyt jelent:

  •  „B” kategóriás vezetői engedély
  • sportos életmód
  • nyelvtudás
  • elektronikai eszközök iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

  •  bérezés: bruttó 730.000 Ft-tól
  • Cafeteria juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú továbbképzéseken való részvétel

Foglalkoztatás jellege:

  • teljes munkaidő
  • beosztás szerinti munkarend
  • csapatmunka

Munkavégzés helye:

  • Budapesti munkahely, országos hatáskör

Nyelvismeret:

  • nem szükséges

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet. A tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „MFI 2024 HVG ÁB-Jobline.hu” jeligét.

Budapest