Művezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ipari csarnok és padló építéssel foglalkozó partnerünk számára keresünk művezető kollégát budapesti munkavégzéssel.

Művezető

Feladatok

  • Alvállalkozók és saját fizikai állomány tevékenységének koordinálása, ellenőrzése
  • Építésvezető munkájának támogatása
  • Munkafolyamatok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Határidők betartása
  • Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Műszaki, hatósági átadás-átvételben való közreműködés
  • Elszámolások elkészítése
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

Követelmények

  • Építőipari szakképesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontosság, precizitás
  • Jó szervezőkészség, határozott, magabiztos fellépés
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Amit kínálunk

  • Biztos vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Modern munkakörnyezet
Budapest