művezető (Budapest)

Gyakorlattal rendelkező szakembert keresünk művezetői pozícióba kertészeti kivitelezési munkákhoz.

A Garden Kft. 30 éves, az egyik legnagyobb Budapesten és országszerte kertészeti szolgáltatásokat nyújtó cég.

A Garden Kft. Parképítés ágazata művezetőt keres hosszútávú munkaviszonyra:

Elvárt szakismeret

Parképítés és kertépítés.

A kertépítési technológiák részletes ismerete.

A zöldfelületeken található növények ismerete.

Autóvezetői gyakorlat.

A Garden Kft integrált irányítási rendszerének ismerete.

Elvárt képességek

Legkevesebb középfokú végzettség.

Jó munkabíró képesség.

Általános intelligencia.

Jó kommunikációs készség.

Jogosítvány, autóvezetési gyakorlat, helyismeret.

Munkaszerződés feltételei

Munkaidő: rugalmas, éves munkaidő keret.

Szerződéses idő: határozatlan.

Próbaidő: 3 hónap.

Felmondási idő: 1 hónap.

Telefon használat biztosított.

Gépkocsi használat: próbaidő alatt saját gépkocsi km elszámolással, a továbbiakban megegyezés szerint.

Feladatok:

Folyamatos kapcsolattartás az építésvezetővel

Napi szinten a munkák kiosztása és számonkérése

Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal és a megrendelővel

A munkahelyre vonatkozó szabályok betartása és betartatása

A munkahelyi adminisztrációs feladatok ellátása

Stabil munkaviszonyt, 30 év szakmai tapasztalatát, barátságos munkahelyi légkört nyújtunk dolgozóinknak.

Munkabér

  • nettó  250 000 - 300 000  Ft  / hó
Budapest