Művezető (Magyarország)

Több éve az építőiparban sikeresen tevékenykedő,

mélyépítéssel, bontással, földmunkákkal, útépítéssel, tereprendezéssel foglalkozó

családi tulajdonban lévő építőipari cég,

határozatlan időre

M Ű V E Z E T Ő

munkatársat keres.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Helyszíni (országos munkavégzési hely) közreműködés a kivitelezési munkákban;
  • Saját és alvállalkozói csapatok irányítása, ellenőrzése;
  • Döntéselőkészítés;
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal;
  • Vezetői utasítások végrehajtása,
  • Havi kimutatások elkészítése.

Elvárások

  • Középfokú (felsőfokú) műszaki végzettség;
  • Erős számítástechnikai ismeretek (Excel, levelezési programok).

Amit kínálunk

  • Versenyképes, megegyezés szerinti bér;
  • Céges gépkocsi;
  • Laptop;
  • Telefon.

Szakmai önéletrajzzal, munkatapasztalat és bérigény megadásával.

Érdeklődni a +36 20 94 59 630-as telefonszámon lehet.