Művezető (Cölöpalapozás) (Magyarország)

Cölöpalapozással foglalkozó építőipari társaság keres munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés már lejárt!

Feladatok:

  • Cölöpalapozási munkafolyamat során a munkamenetek összehangolása, anyag biztosítása, és a dolgozók koordinálása, irányítása;
  • Munkaterületre történő fel és levonulás megszervezése lebonyolítása;
  • Munkavégzéshez szükséges anyagok, és gépek megrendelése;
  • Kapcsolattartás Beszállítókkal és Megrendelőkkel;
  • Változó munkaterületeken történő helyszíni irányítás;
  • Dolgozói és egyéb adminisztratív nyilvántartások vezetése a munkaterületekhez kapcsolódóan.

Elvárások:

  • 5-10 éves művezetői területen szerzett tapasztalat;
  • CFA cölöpalapozásban szerzett tapasztalat;
  • "B" kategóriás jogosítvány;
  • Számítógépes ismeret.

Előnyök:

  • Technikumi végzettség;
  • Jet Grouting és egyéb mélyépítésben szerzett tapasztalat;
  • BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, CASAGRANDA, KOMATSU, CAT gépek ismerete;
  • Jó kommunikációs és szervező készség;
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, terhelhetőség, megoldás-központúság;
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése;
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér;
  • Céges gépjármű;
  • Igény esetén szállás biztosítása;
  • Változatos feladatok;
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér;
  • Korszerű modern gépek

Munkavégzés helye

  • Kecskemét és vonzáskörzete elsősorban, de az ország egész területén végzünk cölöpalapozási munkát. Ezek futamideje átlagosan 1 - 3 hét. Mindenképpen számítani kell a vidéki, "ottalvós" munkákra is.

Amennyiben a fenti állás lehetőség érdekli és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!