Művezető (Gépgyártás) (Dévaványa)

A hirdetés már lejárt!

Svájci tulajdonban működő, egyedi gépgyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Művezető (Gépgyártás)

Elvárások:

  • 1-3 év tapasztalat,
  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Vezetői tapasztalat,
  • Kommunikáció szintű német nyelvtudás,
  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság,
  • Eredményorientáltság,
  • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség, valamint, magabiztos fellépés és kommunikáció,
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret

Feladatok:

  • A cég termékeinek szerelési tevékenységének irányítása, gyártmány és, műszaki dokumentációk alapján, 10-30 fős csoport teljes körű irányítása,
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, fejlesztésekben való részvétel,
  • Műszakbeosztások tervezése,
  • Gyártási ciklusok felügyelete,
  • Felelősségvállalás a terület minőségi és mennyiségi mutatószámaiért,
  • Munka-, Tűz-, és Egészségvédelmi előírások betartása,
  • Együttműködés a projektek során a kapcsolódó területeken dolgozó, kollégákkal

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Utazási költségtérítés,
  • Előrelepési lehetőség, ,
  • Munkaidő:, 8-16:30

Munkavégzés helye:

Dévaványa

Dévaványa