Nagykereskedelmi területi képviselő (nyugat magyarország) (Magyarország)

Fürdőszoba-, konyhai nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Nagykereskedelmi területi képviselő (nyugat magyarország)

Elvárások:

Többéves kereskedelmi tapasztalat, Szakirányú marketing, kereskedelmi végzetség, Minimum érettségi, Angol nyelv középfokú ismerete, Határozott egyéniség, Kreatív, önálló munkavégzés, Gépészeti ismeret, Stílus, Jó kommunikációs képesség, Szervező és elemző személyiség, Marketing stratégiák naprakész ismerete

Előnyt jelent:

A fürdőszobai termékek ismerete, Gyors tanulási képesség, Szervező elemző szemlélet a munkavégzésben, Csapatszellem

Feladatok:

Rugalmas munkavégzés kötetlen munkaidőben, Nagykereskedelmi partnerek ösztönzése a kínálatunkban lévő termékek folyamatos promotálásával, A termékek értékesítése Új termékek bevezetése a piacon bemutató termékek kihelyezése partnereinknél, Új partneri körök bevonása, Projektek lebonyolítása koordinálása, Naprakész információ a CRM használatával, Piackutatás, Igény lekövetése, Tervezés, Marketing munka segítése,

, Megbízóról:,

A cég egyet jelent az Innovációval, 30 éve van alakult és két divízióban van jelen a magyar piacon, Beton elemek gyártásában és a Fürdőszoba-, konyhai nagykereskedelemben, Nagykereskedelme országos lefedettségű, A fürdőszobai- konyhai széles termékkínálatával potenciális meghatározó szereplő a szegmensben, Designt és útmutatást kínál termékeivel a változó életünkbe, ami harmóniát és stílust biztosít a mindennapjainkban

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem (kvalifikált képesség = magas fizetés), Kreatív munkavégzéshez és az önmegvalósításhoz hozzájárulás, A cég innovatív gondolkodás módjával, amihez biztosítanak személyautót, laptopot és mobiltelefont, Hosszú távú, biztos munkahely