Napelem Telepítő (Budapest)

A Saphal Kft. 2004-ben alakult, többek között napelem rendszerek tervezésével, telepítésével és komplex épületenergetikai tanácsadással foglalkozik.

Csatlakozzon hozzánk

Napelem Telepítő

pozícióba!

Feladatok:

  • Napelemes rendszerek kivitelezése családi házakra, ipari csarnokokra és földi telepítésű erőművekre

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Napelem telepítésben szerzett tapasztalat (magasban/tetőn végzett munka)

Előnyök:

  • C kategóriás jogosítvány
  • Emelőgép kezelői jogosultság
  • Targonca kezelői jogosultság
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Családias, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

  • Külső helyszínek, jellemzően Budapest és annak 100 km-es vonzáskörzete, valamint ausztriai munkavégzésre is keresünk szakembert

  • Várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.
  • A beküldött önéletrajzokat a pályázat lezárása után töröljük rendszerünkből
Budapest