NÉMET NYELVŰ NEMZETKÖZI KAPCSOLATTARTÓ (16-1710) (Budapest)

Válsághelyzetben is növekedni képes IT outsourcing partnerünk részére keresünk munkatársat

NÉMET NYELVŰ NEMZETKÖZI KAPCSOLATTARTÓ

(16-1710)

pozícióba.

Feladatok

  • Ügyfelek IT kéréseinek kezelése, problémák megoldása német nyelven,
  • Felhasználók hívásainak és webes kéréseinek kezelése, telefonon és emailben egyaránt,
  • Nem megoldható problémák továbbítása az illetékes csapatnak,
  • Adminisztrációs és dokumentációs feladatok elvégzése,
  • Vevői elégedettség fenntartása és javítása.

Elvárások

  • Erős, magabiztos német és angol nyelvtudás,
  • Előny: hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Rugalmas munkaidő vállalása.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő és széleskörű juttatási csomag az alapbéren felül,
  • Részleges home office lehetősége,
  • Medicover vizsgálatok, All You Can Move kártya, edzőterem kedvezményes látogatása,
  • Nyelvtanulás és egyéb szakmai tréningek támogatása,
  • Állandó jutalmazási rendszerek és céges események,
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy előrelépést támogató, innovatív munkakörnyezetben.

A munkavégzés helye

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1762”-es referenciaszám feltüntetésével.

www.humanfield.hu

Budapest