Német nyelvű online ügyfélszolgálatos (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ma már egyre nagyobb teret hódítanak meg a digitális megoldások, ami alól az ügyfélszolgálat sem kivétel, így az offline csatornák mellet, az online csatornákon is otthonosan kell mozognunk! Ha Te is egy multiskill vagy, aki nem csak telefonban, de chaten, emailben, a social mediaban is jól kommunikál, vár fiatalos, lendületes csapatunk, akinek tagjai tele vannak ötletekkel és nem is félnek ezeket megosztani! Gyere és dolgozz velünk egy igazán izgalmas küldetésen, kiemelt juttatási csomaggal!

A Photel ügyfélkapcsolati és ügyfélszolgálati megoldásokat nyújtó dinamikusan fejlődő cég, mely szakterületén a vezető vállalatok egyike, Közép-Kelet Európa szívében, Budapesten,Szekszárdon és Balatonbogláron működik. Csapatunk több, mint 10 éves nemzetközi tapasztalattal rendelkezik.

Német nyelvű online ügyfélszolgálatos

Feladatok

  • Bejövő megkeresések chaten, telefonon: ügyfelek tájékoztatása biztosítási termékinformációkkal, biztosításkötéssel, szerződésmódosításokkal és kárrendezéssel kapcsolatosan + social media felületek (pl. Facebook kommentek megválaszolása), emailek kezelése (kárbejelentések)
  • Kimenő hívások: többek között welcome call, segítségnyújtás, tájékoztatás, „ügyfélápolás”
  • Telefon – és videó hívásokkal, chatekkel kapcsolatos adminisztráció kezelése

Amire feltétlenül szükséged lesz:

  • kommunikációs szintű német nyelvtudás – írásban és szóban
  • kiemelt ügyfélközpontú szemlélet
  • technológiai újdonságokra való nyitottság

Előnyt élvezel ha:

  • van biztosítási végzettséged és/vagy tapasztalatod

Mire számíthatsz még a Photel Csoportnál?

  • Változatos és izgalmas feladatokat a szakterületeden
  • Fejlődési és előre lépési lehetőségek, vezetői támogatás, hogy munkádat sikeresen végezhesd
  • Elismerjük a teljesítményedet és megbecsüljük az eredményeidet
  • Vidám a csapatunkban nemcsak kollégák, de leendő barátok is várnak

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Küldd el fényképe önéletrajzodat a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest