Német ügyfélszolgálati tanácsadó (Pécs)

Pozíció

Bank – *3000HUF/h - német ügyfélszolgálati tanácsadó (m/f/d)

Új szakmai kihívást keresel Pécsett?

Beszélsz németül és szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél? Használd német nyelvtudásod nálunk!
Ha otthonosan mozogsz a pénzügy világában, vagy érdekel ez a terület, akkor a következő munkalehetőség pont neked szól!

Cégünk 2005 szeptembere óta kínál biztos munkalehetőséget azok számára, akik szívesen dolgoznának egy olyan munkahelyen, ahol élénk a vállalati kultúra, fontos a társadalmi felelősségvállalás és melyet számos családbarát kezdeményezés jellemez. A barátságos légkör és rugalmas időbeosztás, illetve előrelépési és folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek tesznek minket vonzó munkaadóvá minden korosztály, így akár egyetemisták, pályakezdők vagy akár kisgyermekes anyukák, vállalkozók vagy nyugdíjasok számára is. Folyamatos sikeres növekedésünknek köszönhetően ismét német nyelvtudással rendelkező ügyfél-tanácsadókat (m/w/d). Jelenleg egy bank számára nyújtunk segítséget és tájékoztatást telefonon és e-mailen.

Barátságos és segítőkész csapatunkban az alábbi feladatokat fogod ellátni:

  • Neked köszönhetően az ügyfelek minden termékkel és szolgáltatással kapcsolatban tökéletes tanácsot kapnak
  • Te kezeled az ügyfelek fiókjával és a kapcsolódó témákkal, szolgáltatásokkal, egyéb lehetőségekkel kapcsolatos megkereséseket
  • Segítesz ügyfeleinknek kártyaletiltásban, megbízható tájékoztatást adsz számlatranzakcióikról, támogatást nyújtasz az onlinebankinghez
  • Szükség esetén az ügyfelek személyre szabott megoldást kapnak Tőled és hozzáértő tanácsaid által minden ügyfélkapcsolat egyedi élménnyé válik
  • Az ügyfél kérésére időpontot egyeztetsz a bankfiókkal is, vagy továbbítod aggályait a megfelelő szakosztálynak
  • Felelős vagy ezen kívül még adatfeldolgozásért és egyéb adminisztrációs feladatokért

Téged keresünk, ha:

  • Pályakezdő, pályaváltó vagy, esetleg már rendelkezel megfelelő szakmai tapasztalattal, kereskedelmi végzettséggel
  • Nem idegen számodra a csapatmunka és az ügyfélorientáltság
  • Kiváló NÉMET nyelvtudással(C1) és kommunikációs készségekkel rendelkezel
  • Magabiztosan bánsz a számítógéppel, és megbízható vagy az adatok kezelésében
  • Színes csapat vagyunk pályakezdőkkel, pályaváltókkal és szakértő kollégákkal egyaránt. Számos iparágból érkeznek hozzánk kollégáink, így például a vendéglátás, kiskereskedelem, logisztika és szállítás, turizmus, gondozás, rendezvényszervezés, oktatás és még sok más területről is.

Juttatásaid:

  • Határozatlan szerződés: Kezdettől fogva!
  • Fizetett, vezetett betanulás egy szuper csapattal Pécsett
  • Betanulást követően dolgozhatsz akár otthonról is (Home Office)
  • Rugalmas munkaidő, illetve teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás (akár heti 20 órától)
  • Bruttó 3000 HUF*-os órabér teljesítményalapú bónusszal, további juttatásokkal
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőségek, trainingek, folyamatos coachingok

Felkeltettük érdeklődésed?
Ajánld barátaidnak és ismerőseidnek, és megjutalmazunk!

Amennyiben egy új lehetőség után érdeklődsz, egy támogató munkáltatónál, jelentkezz a +36707785272 telefonszámon.

Légy te is a Concentrix része!

Tájékoztatóul:

az első kapcsolatfelvétel toborzóközpontunk németül beszélő munkatársai által történik. Ez csak egy rövid telefonhívás lesz, annak érdekében hogy tisztázzuk az alapvető kérdéseket, például a rendelkezésre álló műszakokat, munkaidőt, rugalmasságot illetően, jutatásokat és egyebet. A második lépésben magyarországi munkatársunkkal beszélsz majd, és minden nyitott kérdésre választ kapsz.

Munkatársaink és érdeklődőink védelme fontos számunkra, ezért a jelentkezési és kiválasztási folyamat online zajlik. A helyszíni képzés során természetesen szigorúan betartjuk a higiéniai és távolságtartási szabályokat és a képzést követően pedig otthonról folytathatod a munkát.

Munkavégzés helye:

Hungary, Pécs

Pécs