németes fuvarszervező - Győr (Budapest)

Jól átlátsz helyzeteket, gyorsan találsz megoldást trükkös problémákra is akár? Angolul és németül is remekül boldogulsz, ha beszélgetésre kerül sor? Ezek mind-mind hasznosak lesznek partnerünk fuvarszervező csapatában GYŐRBEN, ahova NEMZETKÖZI SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI SPECIALISTÁT keresek. Akár tapasztalt, akár junior vagy, itt jó társaságban lelhetsz változatos munkára!

németes fuvarszervező - Győr

Feladatok

Milyen feladatok várnak majd?

  • Belföldi és nemzetközi szállítások szervezése, járatok optimalizálása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és az alvállalkozókkal
  • Dedikált kapcsolattartás ügyfelekkel (e-mailben, telefonon)
  • Napi szállítási problémák kezelése
  • Társosztályokkal történő folyamatos kommunikáció, együttműködés
  • Adminisztrációs tevékenység végzése
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Számlázáshoz adatok biztosítása

Követelmények

Ezekre van szükség a pozíció betöltésére:

  • Minimum 1 év releváns területen, belföldi vagy nemzetközi fuvarszervezőként szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség, ha szakirányú, az még jobb, de nem feltétel
  • MS Office (kiemelten Excel és Outlook) felhasználói szintű, magabiztos ismeretek
  • Erős, kommunikációs szintű német ÉS angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készséggel, nyitott, proaktív személyiség
  • Határozott, önálló, eredményorientált hozzáállás
  • Előnyt jelent a szállítmányozási piac ismerete

Amit kínálunk

Az alapbér mellett a következőkkel kalkulálhatsz:

  • cafeteriát adnak
  • otthoni munkavégzésre is van lehetőség
  • vállalati telefon és laptop, mint munkaeszköz biztosított
  • munkábajárási támogatás
  • negyedéves és éves bónusz

Munkavégzés helye

Győr

Budapest