Németül beszélő back office munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti telephellyel rendelkező francia eredetű csiszoló anyagokkal és korongokkal foglalkozó ügyfelünk részére keresünk németül beszélő back office asszisztenst a XXII. kerületbe.

Németül beszélő back office munkatárs

Feladatok

  • Bónusz szerződések készítése, kalkulációja
  • Reklamációk feldolgozása, követése, ellenőrzése
  • Megrendelések nyomon követése
  • Árazások készítése
  • Bizományos megrendeléseket rögzítése

Követelmények

  • Gazdasági végzettség (középfokú, vagy felsőfokú)
  • Ha nincs gazdasági végzettség, akkor hasonló pénzügyi adminisztrátori tapasztalat
  • 1-3 év adminisztratív tapasztalat bármilyen területen
  • nyitott, precíz személyiség
  • német erős középfok, angol középfok
  • Customer Service tapasztalat, SAP ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér + bónusz
  • Home office
  • Fejlődési lehetőség
  • Megbízható, barátságos légkör
  • Egy jelentős nemzetközi háttérrel és magyarországi múlttal rendelkező cég biztonságát
  • Munkarend: heti 40 óra

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest