Németül beszélő csőszerelő csoportvezető, szerelésvezető (Németország)

Németül beszélő csőszerelő csoportvezető, szerelésvezető

Bér: Nettó 2.500-3.000 EUR/hó

Cég: Fibau Kft.

Helyszín: Németország (változó munkahely)

Támogatás: lakhatási támogatás, munkába járás támogatás

Munkarend: Teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony

Kompetenciák: Kommunikációs szintű német nyelvtudás, 1-3 év tapasztalat Szakiskola/szakmunkás képző

Feladatok:

Szívesen dolgoznál külföldön egy családias légkörben, mellesleg csőszerelőként dolgozol vagy csőszerelői tapasztalattal rendelkezel csoportvezetői szinten? Amennyiben a válaszod igen, úgy várjuk Jelentkezésed!

Németországi változó munkahelyre keresünk csőszerelő kollégát.

Hosszútávra, kiemelt kereseti lehetősséggel.

A kommunikációs szintű német nyelvtudás alap követelmény.

Elvárások:

  • Csőszerelő tapasztalat
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Csoportvezető szintű ismeret
  • Műszaki rajz ismerete
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás

Előnyök:

  • Németországi tapasztalat
  • Jogosítvány, saját autó

Amit kínálunk:

  • Szállás biztosítása
  • Munkába járás biztosítása
  • Versenyképes fizetés
  • Bejelentett munkahely
  • Hosszútávú munkahely

Céginformáció:

Cégünk 1997 óta sikeresen működik Németországban és Magyarországon is egyaránt. Építőipar -Lakó- és nem lakó épület építésével foglalkozunk. Hivatásunk, hogy együttműködve elérhetjük közös céljainkat.