Nemzetközi autóbuszvezető (Budapest)

Magyarországon és külföldön is elismert cégcsoporthoz keressük leendő autóbuszvezetőjüket nemzetközi járatokra. Az ország egész területéről szívesen fogadunk jelentkezéseket!

Nemzetközi autóbuszvezető

Feladatok

  • autóbuszvezetői feladatkör ellátása Magyarországon és külföldön egyaránt
  • éjszakai és nappali járatok is lehetségesek
  • hetelős és 1 napos járatok egyaránt előfordulhatnak
  • 2 buszvezetős járatok és egyedüli is lehetséges

Követelmények

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • D kategóriás jogosítvány
  • PÁV II alkalmassági vizsga
  • érvényes GKI kártya
  • digitális tachográf kártya

Amit kínálunk

  • tervezhető beosztás
  • vidéki lakcím esetén a munka kezdés előtti éjszaka szállás biztosítva vagy bejárás térítése
  • teljes bejelentés
  • határozatlan idejű szerződés
  • versenyképes bérezés
  • munkaruha biztosítása
  • kiválóan felkészített és folyamatosan karbantartott buszok
Budapest