Nemzetközi autóbuszvezető (prágai indulással) (Csehország)

Prágai indulással keresünk nemzetközi autóbuszvezető kollégákat, akik minél több időt szeretnének eltölteni a nyugati országokban.

Nemzetközi autóbuszvezető (prágai indulással)

Feladatok

  • prágai indulással menetrendszerinti járatokon történő munkavégzés
  • gépjárművek műszaki állapotának ellenőrzése, kisebb hibák elhárítása
  • okiratok szakszerű és naprakész vezetése
  • gépjármű tisztán tartása
  • jegyek, italok stb. értékesítése.

Követelmények

  • D kategóriás jogosítvány
  • legalább 2 év autóbuszvezetői tapasztalat külföldön vagy belföldön
  • PÁV I vagy PÁV II
  • GKI kártya
  • digitális tachográf
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • kiváló körülmények és buszok
  • szabadnapokon szállás és reggeli biztosítása
  • ingyenes ki és hazautazás
  • felelősségbiztosítás
  • asszisztencia biztosítása baleset esetén
  • azonnali kezdési lehetőség
  • párok jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye

Praha