Nemzetközi fuvarszervező (Budapest)

Nemzetközi fuvarszervező pozícióra keresünk munkatársat.

A Storm Forwarding Kft egy 2015-ben alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, folyamatosan fejlődő, fuvarozással, szállítmányozással és raktározással foglalkozó családi vállalkozás. Célunk egy olyan profi szolgáltatáscsomag nyújtása, ahol a partnereink és megbízóink tudják, hogy a lehető legjobb csapat dolgozik az Ő problémainak hatékony megoldásán. Mindezt úgy, hogy közben a megrendelőink folyamatos tájékoztatást és információt kapnak. Számunkra fontos a fejlődés és az innováció, ezért a megrendelőink igényeire mindig a leghamarabb igyekszünk reagálni.

Storm Forwarding Kft
Székhely: 1163, Budapest, Cziráki út 24-32 A1 II/111.
Raktár: 2310, Szigetszentmiklós, Bánki Donát u.10.
Storm Forwarding Kft egy 2015-ben alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, folyamatosan fejlődő, fuvarozással, szállítmányozással és raktározással foglalkozó családi vállalkozás. Célunk egy olyan profi szolgáltatáscsomag nyújtása, ahol a partnereink és megbízóink tudják, hogy a lehető legjobb csapat dolgozik az Ő problémainak hatékony megoldásán. Mindezt úgy, hogy közben a megrendelőink folyamatos tájékoztatást és információt kapnak. Számunkra fontos a fejlődés és az innováció, ezért a megrendelőink igényeire mindig a leghamarabb igyekszünk reagálni.
De a folyamatos fejlődés mellett fontos, hogy munkavállalóink stabil pozícióban érezhessék magunkat. Csapatunk folyamatosan bővül, így, ha úgy érzed, hogy a lenti feladatkört Rád szabták és örömmel dolgoznál egy laza, dinamikus, vidám és fiatalos csapatban, akkor lehet, hogy Te vagy a tökéletes jelölt számunkra.

Főbb feladatok, munkák:

  • Saját flottás közúti járatok tervezése, szervezése és lebonyolítása
  • Fuvareszközök biztosítása, fuvarfeladatok kiosztása, nyomon követése
  • Ügyfelekkel, megbízókkal, fuvarozókkal-szállítmányozó partnerekkel való aktív kapcsolattartás, ügyfélkör esetleges bővítése
  • Gépjárművezetők napi szintű koordinálása, kapcsolattartás, teljesítmények folyamatos ellenőrzése, vezetési és pihenőidők betartatása,
  • A folyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció pontos elvégzése
  • Felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása
  • Folyamatos telefonos elérhetőség
  • Együttműködés a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Szakirányú végzettség előny
  • Fuvarszervezés területén szerzett többéves tapasztalat
  • Magabiztos nyelvtudás szóban és írásban angol nyelven
  • Rugalmasság, gyors helyzetfelismerő és önálló felelősségteljes döntéshozatali képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés, nyitott, barátságos, megbízható, nyugodt személyiség

Amit kínálunk:

  • A szakmán belül kiszámítható biztos jövedelem
  • Stabil munkahelyi háttér még a válságos időszakokban is
  • Rendezett, tiszta, igényes munkakörülmények
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Kezdés azonnal lehetséges
  • Biztosítjuk a fejlődésed

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelöléssel várjuk.

Budapest