Nemzetközi fuvarszervező - Dunaharaszti (Dunaharaszti)

Nemzetközi fuvarszervező Dunaharasztiban, magyar tulajdonú vállalkozásnál.

A Pannon Express Kft. 2001-ben alakult, 100%-ban magyar tulajdonosi körrel rendelkező vállalkozás, mely igen magas szakmai tapasztalattal bíró munkatársakkal rendelkezik a belföldi és nemzetközi logisztika területén.

Dunaharasztiban magyar tulajdonú (nem multi), fuvarozással és raktározással foglalkozó cég keres nemzetközi fuvarszervezőt.

Feladatok:
- nemzetközi fuvarszervezés
- járművek koordinálása
- kapcsolattartás a megrendelőkkel

A jelölttel szembeni elvárások:
- tapasztalat nemzetközi (EU) fuvarszervezésben
- önálló munkavégzés
- jó kommunikációs képesség
- angol/német nyelv ismerete

Amit nyújtani tudunk:
- folyamatosan fejlődő cég
- kulturált, modern munkakörülmények
- versenyképes juttatások

Az ipari park tömegközlekedéssel nem közelíthető meg, a bejáráshoz mindenképpen szükséges személyautó (vagy egyéb közlekedési eszköz)!

A pályázatokat kizárólag e-mailben fogadjuk , szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel.

Dunaharaszti