Nemzetközi gépkocsivezető (B kategóriás jogosítvány) (Kozármisleny)

Nemzetközi gépkocsivezető (B kategóriás jogosítvány)

Feladatok

Nemzetközi fuvarfeladatok végrehajtása

Elvárások

  • Nemzetközi áruszállításban szerzett tapasztalat
  • Dokumentáció kezelés
  • Gps használata
  • Tájékozódás koordináták alapján is
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Elkülönített telephely saját sz.gép kocsinak
  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem

Leírás

Megbízónk részére „B kategóriás jogosítvánnyal, nemzetközi fuvarfeladatokra keresünk gyakorlott gépkocsivezetőt.

Nyelvismeret nem szükséges.

Az gépkocsi nem hazajárós, Kozármislenyben telephelyezik. (bekerített, kamerával őrzött telephelyen hagyható a saját sz.gép kocsi)

3/1 hetes munkarend, ami azt jelenti, hogy 3 hét munkavégzés külföldön, 1 hét pihenés itthon.

Munkavégzés helye

Európa

Kozármisleny