Nemzetközi pályázati menedzser (Budapest)

Eötvös Loránd Tudományegyetem
Természettudományi Kar, Pályázati Iroda

nemzetközi pályázati menedzser

munkatársat keres

Feladatok

  • nemzetközi projektek pénzügyi és adminisztratív menedzsmentje
  • pályázatok kidolgozásának és megvalósításának támogatása
  • a projekt Támogatási Szerződésben foglaltaknak megfelelő előrehaladásának adminisztratív és pénzügyi támogatása, kifizetések nyomon követése, pénzügyi analitika vezetése, tevékenység-ütemezés nyomon követése
  • változás-bejelentők, szerződésmódosítások és hiánypótlások összeállítása
  • kapcsolattartás a közreműködő szervezettel, szakmai vezető pénzügyi és adminisztratív támogatása
  • folyamatos projektmonitoring, a projektindikátorok nyomon követése
  • beszámoló pénzügyi és adminisztratív részének összeállítása
  • pályázói felületek kezelése, töltése

Elvárások

  • főiskola/ egyetem
  • angol nyelvből középfokú nyelvtudás
  • pályázati területen szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Elvárt kompetenciák

  • megbízhatóság, precizitás
  • kiváló kommunikációs készség
  • csapatorientált egyéniség, ugyanakkor önálló munkavégzésre való képesség, terhelhetőség

Előnyök

  • angol nyelvből felsőfokú nyelvtudás
  • közvetlen uniós finanszírozású projekt terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bérezés megegyezés szerint
  • önálló munkavégzés
  • folyamatos tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
  • támogató, összeszokott, stabil csapat
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye

Munkavégzés helye

1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/a

A pályázathoz csatolni szükséges

  • részletes szakmai önéletrajz, fizetési igény megjelölésével
  • motivációs levél
  • végzettség(ek)et, szakképzettség(ek)et tanúsító okiratok másolata
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Nyilatkozat álláspályázat elbírálásához” –nyomtatvány az https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalról tölthető le
  • sikeres pályázat esetén, amennyiben felvételt nyert, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A közalkalmazotti jogviszony 4 hónap próbaidő kikötésével tölthető be. A pályázatok elbírálása folyamatos, a beérkezett pályázatok sorrendjében, a benyújtott dokumentumok és állásinterjúk alapján történik. BÉREZÉS MEGEGYEZÉS SZERINT.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalon található Adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeli. Az egyetem munkatársai és vezetői kizárólag munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, és csak az ahhoz szükséges mértékben férhetnek hozzá, illetve kezelhetik a pályázó személyes adatait. Az álláspályázat elbírálása során eljáró testületben esetenként külső tag is részt vehet. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az Adatkezelési tájékoztatóban talál részletes tájékoztatást.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest