Nemzetközi szállítmányozási üzletkötő és fuvarszervező (Nyíregyháza)

A hirdetés már lejárt!

Szuro-Trade Kft.

NEMZETKÖZI SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI

ÜZLETKÖTŐ ÉS FUVARSZERVEZŐ

munkatársat keres.

Feladatok

  • Nemzetközi szállítmányozási területen új partnerek felkutatása, partnerkapcsolat kiépítése, fuvarozási szerződések megkötése.
  • Partnerek körültekintő kiválasztása, vevőminősítések megfelelő lefuttatása.
  • Szerződések gondos, pontos előkészítése.
  • Kapcsolattartás a meglévő és új partnerekkel.
  • A vállalatirányítási rendszerben rögzített adatok aktualizálása, a rendelkezésre álló adatok pontos, precíz rögzítése.
  • Belföldi és/vagy nemzetközi fuvarozási feladatok koordinálása,
  • Gépjármű kihasználtság optimalizálása,
  • Jelentések, statisztikák összeállítása.

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség (szállítmányozás, logisztika szakirány),
  • hasonló területen szerzett gyakorlat,
  • angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, (Office)
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • magas kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • terhelhetőség csúcsidőszakokban,
  • irányítói, vezetői kompetenciák.

Előnyök

  • legalább középfokú szakirányú végzettség,
  • vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett gyakorlat,
  • fuvarszervezés területén szerzett vezetői gyakorlat.

Amennyiben pályázatunk felkeltette figyelmét, várjuk jelentkezését a munkakör megjelölésével.

Nyíregyháza