Népegészségügyi ellenőr (Budapest)

A Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet Főigazgatója (1096 Budapest, Haller u. 29.) pályázatot hirdet

népegészségügyi ellenőr

munkakörbe, határozatlan idejű közalkalmazotti kinevezéssel.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

az intézet higiénés munkájában való aktív részvétel, a munkatársak szakmai támogatása, a kórház surveillance munkájának meghatározása és megszervezése, az intézet infektológiai szempontból kiemelt területeinek teljes körű higiénés felügyelete, a minőségirányítási rendszer támogató folyamatainak működtetése és karbantartása, részvétel a jogszabály szerinti kockázatbecslés és értékelés kidolgozásáért felelős csoport munkájában, gyakorlati folyamatleírások és helyi protokollok elkészítése, részvétel tananyag fejlesztésben és az intézeti dolgozók továbbképzésében.

Pályázati feltételek:

  • főiskolai diploma;
  • büntetlen előélet, egészségügyi alkalmasság.

2-3 év szakmai tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye

Budapest

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • a pályázó részletes szakmai önéletrajza,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • a képesítést igazoló okiratok
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik.

A Pályázat benyújtásának módja:

A Pályázat benyújtása a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest