Network Administrator Trainee (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Network Administrator Trainee

Mi lenne a Te feladatod?

  • Felhasználók hálózattal kapcsolatos bejelentéseinek kivizsgálása, kapcsolattartás a felhasználókkal
  • Hibák elhárítása és az ezzel kapcsolatos adminisztráció végrehajtása
  • Hálózat üzemeltetők munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Office eszközök készség szintű használata
  • Hálózati alapismeretek (Ethernet, WiFi, TCP/IP)
  • Előny: Cisco és/vagy Linux tapasztalat

És mit várhatsz cserébe?

  • Egyénre szabott, intenzív betanítás
  • Több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események)
  • Ergonomikus, modern munkakörülmény

Budapest