Network Cash Reconciliation Gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az Euronet Services Kft. az egyik legmegbízhatóbb elektronikus pénzügyi szolgáltató nagyvállalatává nőtte ki magát. Világméretű befolyásra tett szert: jelenleg több mint 50 000 ATM bankautomatát üzemeltet számos európai országban, valamint az Egyesült Államokban.

Network Cash Reconciliation Gyakornok

Feladatok

  • ATM-ekbe kerülő pénz útjának nyomon követése
  • ATM szintű elszámolások folyamatos aktualizálása
  • CIT riportok napi ellenőrzése, összehasonlítása, különbségek kimutatása
  • Az összevetésből keletkezett ATM-szintű többletek vagy hiányok okainak vizsgálata
  • Kapcsolattartás a Finance Operation csoportjaival

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Pénzügy-számvitel területen folytatott tanulmányok
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Word)

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti min. 25-30 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 2200 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Home office lehetőség

Előnyök

  • Nyári időszakban több óra vállalása

Munkavégzés helye

Budapest XII.

Budapest