NŐGYÓGYÁSZATI ASSZISZTENS (Budapest)

Budapestre, kispesten működő magánrendelésre keressük Dr. Kassai Enikő nőgyógyász mellé 1-3 év munkatapasztalattal rendelkező

NŐGYÓGYÁSZATI ASSZISZTENS

kollégánkat.

A Femcare Nőgyógyászati Miniklinika integrál szemléletű megánellátást nyújtó szakorvosok és egészségügyi szakemberek együttműködésével jött létre, felismerve az egyre növekvő igényt a komplex gyógyító tevékenység iránt. Tapasztalataink megerősítik, hogy a nőgyógyászat határterületeinek számító tudományágak bevonása növeli a gyógyítás hatékonyságát és a pácienselégedettséget. Praxisunk bővítéséhez keresünk új kollégát csapatunkba. Jelenleg szülész-nőgyógyász szakorvos, táplálkozás- és hormontanácsadó, szülésznő valamint pszichológus alkotja a szakmai csapatot két helyszínen, Budapesten és Kecskeméten. Munkánkat szakképzett asszisztensek segítik.

Ellátandó feladatok:

  • Páciensek előjegyzése
  • Vérvétel, laboratóriumi vizsgálatok elvégzéséhez
  • Minták adminisztrálása
  • Szolgáltatáshoz kapcsolódó dokumentáció, adminisztrációs feladatok ellátása

Szükséges végzettség:

  • Felsőfokú (HÍD) vagy ápoló (OKJ) vagy diplomás ápoló végzettség
  • Érvényes működési engedély (MESZK kártya)
  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Vérvételi rutin
  • Számla kiállításában szerzett tapasztalat
  • Védettségi igazolás (3 Covid védőoltás)

Kompetenciák:

  • udvarias, empatikus, türelmes hozzáállás
  • jó kommunikációs készség
  • segítőkész hozzáállás
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • monotonitástűrő képesség

Előnyök:

  • magánintézményben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Foglalkoztatás jellege:

  • heti 30 munkaóra

Amit kínálunk:

  • kiszámítható munkahely túlóra és ügyelet nélkül
  • igényes, modern környezet
  • emberi és anyagi megbecsülés
  • versengésmentes munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőség mentorálással
  • state-of-the-art ismeretek elsajátításának lehetősége
  • továbbképzéseken, konferenciákon történő részvétel

Kezdő fizetés: bruttó 400 000 Ft.

Egyéb juttatás:

  • Egészségbiztosítás

Állás legkorábbi betöltésének dátuma: Azonnal!

Munkavégzés helye:

1195 Budapest, Petőfi utca 48.

Önéletrajzát várjuk a Jelentkezem az állásra gombra kattintással vagy érdeklődjön Zsálek Boglárka Annánál a 06 30 943 6896 telefonszámon.

Pályázat elbírálásának módja:

Pályázata pozitív elbírálása esetén telefonon időpontot egyeztetünk. A HR-es által vezetett interjú személyesen vagy online zajlik, ezt követően személyes szakmai interjút szervezünk. Továbbá egy próbanapra is várjuk a jelöltet rendelőnkbe a sikeres második körös interjú után. Minden interjú után értesítjük telefonon vagy pedig e-mailben a pályázat eredményéről.

Kapcsolattartó: Zsálek Boglárka Anna 06 30 943 6896

Bővebb információk praxisunkról a www.femcare.hu weboldalon található.

Budapest