Nőgyógyászati osztályvezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk megbízásából

munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Törzskönyvezési osztályvezető - Nőgyógyászat

Feladatok

  • nőgyógyászati termékek forgalombahozatali engedélyezési eljárásaihoz és annak fenntartásához szükséges pre-klinikai, klinikai és gyógyszerbiztonsági dokumentumok megírása;
  • az orvosi dokumentáció célterület és a farmakovigilancia jogszabályok követelményei szerinti összeállítása;
  • a nőgyógyászati termékek biztonságossági profiljának követése, kockázatelemzés;
  • alkalmazási előírások és betegtájékoztatók készítése, fenntartása;
  • marketing célú oktatási és egyéb anyagok készítése, véleményezése;
  • az osztály teljesítményének menedzsmentje, a folyamatok eredményességének biztosítása.

Elvárások

  • orvos/gyógyszerész végzettség
  • törzskönyvezésben szerzett szakmai jártasság, legalább 3 év tapasztalat
  • a nőgyógyászati gyógyszerek általános ismerete klinikai, hatástani ismeretek
  • középfokú angol nyelvismeret
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, adatbázis-kezelési gyakorlat).

Amit kínálunk

  • változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet;
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier;
  • elkötelezett, támogató csapat;
  • stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái;
  • széleskörű juttatási csomag.

Munkavégzés helye

Budapest

Referenciaszám: JR-11063

Budapest