NPI mérnök (Esztergom)

Legyünk együtt sikeresek!

Nyugati cégkultúrájú, autóipari gyártó vállalathoz keresünk technológiai szakértőt a következő pozícióba:

NPI mérnök

Feladatok

  • Új szerszámok, gépek, berendezések üzembe helyezése, aktiválásra való előkészítése, és átadása a termelésnek;
  • Új termékek esetében run at rate gyártások előkészítése, vezetése és értékelése;
  • A rábízott technológia gyártási folyamatainak hatékonysági és minőségi fejlesztése;
  • Technológiai paraméterek folyamatképességének meghatározása, folyamatos fejlesztése;
  • Költségkalkulációk (ROI) készítése alternatív technológiák / megoldások tanulmányozása közben;
  • Mérnöki változások bevezetése sorozatgyártásban lévő termékek esetében.

Elvárások

  • Mérnöki felsőfokú végzettség (gépész / villamos / mechatronika);
  • Gyártó vállalatnál szerzett releváns tapasztalat;
  • Alapfokú angol nyelvtudás;
  • Határozott, önálló, rugalmas és eredmény orientált személyiség.

Amit kínálunk

  • Havi üzemi és jelenléti bónuszok
  • Útiköltség térítés
  • 13. havi fizetés
  • Iskola és óvoda kezdési támogatás
  • Csoportos élet-, és baleset biztosítás

Előnyök

  • Hegesztés /hidegpréselés / lézervágás technológia ismerete;
  • Megmunkálógépek programozásában szerzett tapasztalat;
  • Autóipari szabványok ismerete.

Munkavégzés helye

  • Esztergom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Esztergom