NX CAM ügyféltámogató mérnök (Magyarország)

NX CAM ügyféltámogató mérnök

Feladatok

  • Termékbemutatók, benchmarkok készítése
  • Ügyféltámogatás
  • Személyes találkozók lebonyolítása ügyfeleknél
  • Csúcskategóriás NX CAM rendszer bevezetésekben való részvétel
  • Poszt processzorok fejlesztése
  • Oktatások megtartása
  • NX CAM testreszabása az ügyfél igényeinek megfelelően
  • CAM konzultációk megtartása
  • Továbbképzéseken való részvétel
  • Együttműködés a többi kollégával, értékesítővel

Megbízónk 1992 óta van jelen a hazai digitális gyártási megoldások piacán. Olyan fontos iparágak meghatározó beszállítójává vált az elmúlt csaknem két évtized során, mint például az autó- és járműipar, a fogyasztási cikkek ipara, a gépgyártás, a logisztika, a szerszámtervezés és gyártás, az olaj- és gázipar.

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Rendszerszemlélet
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Algoritmizáló és problémamegoldó képesség
  • Programozási ismeretek (alap makrótól kezdve bármi, bármilyen programnyelven)
  • Magabiztos fellépés és jó kommunikációs képesség
  • Konstruktív hozzáállás
  • IT ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás (B2)
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Jó munkakörnyezet
  • Családias légkör
  • Hosszútávú, stabil munkahely