Nyílászáró beépítő munkatárs (Szárliget)

Műanyag nyílászáró gyártással foglalkozó cég keres

2 fő gyártó és beépítő munkatársat szárligeti telephelyére.

Feladatok

  • Nyílászáró gyártás, beépítés, felmérés
  • Anyagbeszerzés
  • egyéb cégvezető, művezető által meghatározott feladatok

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • műanyag nyílászáró gyártás, beépítés terén szerzett tapasztalat előny
  • szakmunkás végzettség
  • pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó problémamegoldó képesség
  • csapatban és önállóan is jó munkavégzés
  • jó fizikum, nagy teherbíró képesség
  • műszaki beállítottság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Családias, jó hangulat

Munkaidő

teljes

Munkavégzés helye

Szárliget

Önéletrajzokat bérigény megjelöléssel várjuk.

Szárliget