Nyomdai digitális montírozó (előkészítő) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Csepel Művek területén működő Nyomda 30 éve foglalkozik magazinnyomtatással, folyóirat nyomtatással, katalógus nyomtatással, prospektusnyomtatással, keresztrejtvény-nyomtatással, hirdetésiújság-nyomtatással.

Nyomdai digitális montírozó (előkészítő)

munkatársat keresünk,

nyomdai előkészítő Stúdiónkba, 3 műszakos munkarendbe, középiskolai végzettséggel.

Feladatok

  • Beérkező nyomdai anyagok (pdf file-ok) ellenőrzése (kifutók, felbontás)
  • Az anyagok feldolgozása
  • CTP (computer to plate) lemezkészítés
  • Proof-ok készítése
  • Amiben dolgozunk: Cockpit-Signa

Mit várunk el tőled?

  • Lendületes, rugalmas és precíz munkavégzés
  • Önállóság
  • Írásban és szóban is egyaránt változatosan és jól kommunikálj

Előnyök

  • Nyomdai területen szerzett tapasztalat
  • InDesign, Acrobat Pro (és PitStop) alapfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Megbízható céges háttér
  • Ha nincs gyakorlatod, betanításodat vállaljuk.

e-mailen, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Budapest