Nyomdai digitális montírozó (előkészítő) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nyomdai digitális montírozó (előkészítő)

Csepel Művek területén működő Oláh Nyomdaipari Kft. 30 éve foglalkozik magazinnyomtatással, folyóirat nyomtatással, katalógus nyomtatással, prospektusnyomtatással, keresztrejtvény-nyomtatással, hirdetésiújság-nyomtatással és Retail kiadványok nyomtatásával. Családi vállalkozásunk ez idő alatt a régió TOP 5 nyomdai szolgáltatója közé került a minőségi ofszet tekercsnyomtatás területén. A hazai piac ellátásán túl egyre nagyobb szerepet kap az export. A növekvő exportértékesítés nagyban köszönhető a kiváló magyar szaktudásnak, valamint annak a filozófiának, amely a kezdetektől meghatározta működésünket. Magas minőségű termékek nyomtatása, és a színvonalas szolgáltatás biztosítása a leghatékonyabban.

Csatlakozz hozzánk:

CTP operátort

keresünk, nyomdai előkészítő Stúdiónkba, 3 műszakos munkarendbe, középiskolai végzettséggel

Feladatok:

  • Beérkező nyomdai anyagok (pdf file-ok) ellenőrzése (kifutók, felbontás)
  • Az anyagok feldolgozása
  • CTP (computer to plate) lemezkészítés
  • Proof-ok készítése
  • Amiben dolgozunk: Cockpit-Signa

Mit várunk el tőled?

  • Lendületes, rugalmas és precíz munkavégzés
  • Önállóság
  • Írásban és szóban is egyaránt változatosan és jól kommunikálj

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nyomdai területen szerzett tapasztalat
  • InDesign, Acrobat Pro (és PitStop) alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Megbízható céges háttér
  • Nem gond, ha nincs gyakorlatod, örömmel betanítunk

Budapest